loader
Legalne MP3 i filmy

Skąd brać muzykę na telefon i komputer?

Zastanawiasz się skąd brać muzykę na telefon i komputer? Szukasz taniego i dobrego rozwiązania dzięki, któremu będziesz mógł słuchać muzyki bez przeszkód, gdziekolwiek jesteś? Masz dość słuchania muzyki z YouTube? Mam dla Ciebie kilka wskazówek skąd brać muzykę na telefon i komputer. 

Legalne rozwiązania 

W tym artykule opisujemy jedynie legalne rozwiązania, a to oznacza, że nie skupiamy się raczej na pobieraniu pojedynczych utworów z Internetu. Płatne rozwiązania są o wiele bardziej wygodne, a do tego jakość dźwięku jest dużo lepsza. Co posiadają takie rozwiązania? Po pierwsze możliwość tworzenia playlist, dzięki czemu możesz sobie stworzyć listę na każdą okazję. Dodatkowo, możesz też w łatwy sposób wyszukiwać nowe utwory. Płatne platformy z muzyką same proponują Ci także, co może Ci się spodobać. Jest to bardzo wygodne. Jakie są więc najlepsze platformy do słuchania muzyki na telefonie i komputerze? 

Spotify

Pewnie każdy z Was słyszał o tej aplikacji. Jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie, a do tego nie kosztuje fortunę. Spotify Premium to koszt niecałych dwudziestu złotych. Jeśli jesteś studentem to możesz płacić jeszcze mniej. Dodatkowo istnieje możliwość płatności za wszystkich członków rodziny, wtedy opłata wynosi niecałe trzydzieści złotych. Możesz korzystać także z bezpłatnej wersji. Tutaj też możesz tworzyć playlisty, ale możesz odtwarzać je jedynie losowo i nie możesz przełączać na koleją piosenkę po wykorzystaniu ustalonego limitu, co na dłuższą metę jest po prostu bardzo nie wygodne. Spotify ma bardzo dużą bibliotekę utworów, oczywiście zdarzają się piosenki, których tam nie ma. Jest ich jednak zdecydowana mniejszość. 

Tidal 

Jest to platforma muzyczna, która działa w ten sam sposób, co Spotify. Znajdziemy tam jednak głównie inny rodzaj muzyki. Została ona stworzona przez rapera Jay-Z, dość niedawno dlatego biblioteka utworów może być mniejsza niż na pierwszej platformie. Tutaj jednak także możemy tworzyć playlisty i słuchać muzyki na każdym urządzeniu, dzięki wygodnej aplikacji.