loader
Porady i wskazówki

Najlepsze płyty 2018 roku

Poprzedni rok okazał się bardzo dobrym dla polskiej i zagranicznej muzyki. Szukasz nowych brzmień? A może chcesz dowiedzieć się co było na czasie w 2018 roku? W tym artykule przedstawiamy najlepsze albumy minionego roku. 

New People - New People 

Debiutancki album tego zespołu okazał się bezpretensjonalny oraz lekki. Jest to grupa mniej i bardziej doświadczonych grajków, którzy po prostu bawią się muzyką i robią to w piękny sposób. Nie silą się na oryginalne koncepcje. Mają dryg do muzyki. 

Father John Misty - God's Favorite Customer 

Na płycie znajdziecie piękne melodie, które nawiązują do folk-rokowej tradycji, a także kilka ślicznych ballad. 

Barbara Wrońska - Dom z ognia 

Polska artystka postanowiła spróbować swoich sił w projekcie solowym. Na płycie możemy posłuchać jej talentu i mądrości. Artystka wykazała się także niesamowitą wrażliwością i czujną obserwacją świata. 

Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy 

Pozostając przy polskich wykonawcach, następnym albumem, który świetnie się zaprezentował było dzieło Dawida Podsiadło. Po długiej nieobecności pokazał, że nic nie stracił. Album ten wygrał mnóstwo konkursów i plebiscytów, a do tego wszystkie utwory mają bardzo oryginalny tekst i wpadają w ucho. Singlem promującym był utwór "Nie ma fal". 

Gdzie można posłuchać wszystkich powyższych albumów? 

Powyższe albumy znajdziesz oczywiście na Spotify. Oczywiście, nie tylko te. Znajdziesz tam całe mnóstwo muzyki. Możesz skorzystać z darmowej wersji oraz Spotify Premium dzięki, któremu możesz rozkoszować się muzyką nawet bez dostępu do Internetu. Więcej informacji na temat nowinek muzycznych znajdziesz także tutaj: https://pinbook.pl/muzyka