loader
Porady i wskazówki

Czy da się oglądać TVN24 online?

Telewizja i informacje. Czyż nie piękne połączenie? To jedne z najczęściej oglądanych programów telewizyjnych. Nic dziwnego, że ludzie szukają najróżniejszych sposobów, aby zapoznać się z aktualnymi wydarzeniami z Polski i ze świata. Nie wszyscy mają bowiem telewizor i możliwość oglądania programów informacyjnych w taki sposób. Muszą wspomagać się więc Internetem. Pojawia się jednak wiele pytań, które dotyczą tego, czy dany program można oglądać w formie online. Postaramy się na to odpowiedzieć.

Czy można obejrzeć TVN24 online?

TVN24 to pierwsza polska telewizja informacyjna, która swój program nadaje przez całą dobę. Wychodzi z ramienia Grupy TVN. Był to jednocześnie jej pierwszy kanał tematyczny. Oglądać można tam programy publicystyczne, wywiady, magazyny i reportaże, a co pół godziny emitowane są serwisy informacyjne, które poruszają najważniejsze i najbardziej aktualne wydarzenia z Polski i ze świata. TVN24 tworzy również 5 minutowe serwisy informacyjne dla programu Dzień Dobry TVN, który emitowany jest na głównej stacji.

Nic dziwnego, że ludzie szukają o tym informacji w Internecie. Całe szczęście teraz każdy, nawet ten kto nie ma telewizora, może oglądać program TVN24 za pomocą przenośnego urządzenia elektronicznego oraz dostępu do Internetu. Takie to proste! Szacuje się, że oglądalność tradycyjnej telewizji spada, a rośnie oglądalność TV online. Nic dziwnego, gdyż ta druga ma cały wachlarz zalet, które chętnie oferuje swoim widzom.